Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
70 Hz

HiFuture Ripple Bluetooth Hoparlör Fiyatları

HiFuture Ripple Kablosuz Bluetooth 5.3 IPX7 Su Geçirmez 4000mAh Batarya 30W Taşınabilir Stereo TWS Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Teknostore | 9 yorum

2.707,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2707.28
HiFuture Ripple BT 5.3 30W IPX7 Taşınabilir Stereo Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Teknostore

2.648,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2648.68
HiFuture Ripple BT 5.3 30W IPX7 Mobil Stereo Bluetooth Hoparlör Kırmız

Satıcı: Teknostore

2.648,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2648.68
HiFuture Ripple Kablosuz Bluetooth 5.3 IPX7 Su Geçirmez 4000mAh Batarya 30W Taşınabilir Stereo TWS Hoparlör Mavi

Satıcı: Teknostore | 9 yorum

2.707,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 2707.28
HiFuture Ripple BT 5.3 30W IPX7 Taşınabilir Stereo Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Teknostore

2.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2805.00
HiFuture Ripple BT 5.3 30W IPX7 Taşınabilir Stereo Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Teknostore

2.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2805.00
HiFuture Ripple Bluetooth 5.3 IPX7 Su Geçirmez Stereo 30W TWS 12 Saat Çalma Hızlı Şarj 360° Dinamik Ses İşlevliTaşınabilir Kablosuz Hoparlör Siyah

Satıcı: TeknoStore

2.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 sn önce

7 2889
HiFuture Ripple Bluetooth 5.3 IPX7 Su Geçirmez Stereo 30W TWS 12 Saat Çalma Hızlı Şarj 360° Dinamik Ses İşlevliTaşınabilir Kablosuz Hoparlör Kırmızı

Satıcı: TeknoStore

2.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 2889
HiFuture Bt 5.3 30w Ipx7 Taşınabilir Stereo Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Teknostore

2.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2895.00
HiFuture Bt 5.3 30w Ipx7 Taşınabilir Stereo Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Teknostore

2.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2895.00

HiFuture Ripple Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

HiFuture Ripple Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
70 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

HiFuture Ripple Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 70 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 30 W
• Güç (Uydu) 30 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 12 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez
• Darbeye Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Ağırlık 615 g
• Genişlik (Uydu) 200 mm
• Yükseklik (Uydu) 82 mm
• Derinlik (Uydu) 75 mm

HiFuture Ripple Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.