Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
20 Hz

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör (25 W) Fiyatları

Hifuture Vocalist 100 Kablosuz Bluetooth 5.0 25W Rgb Aydınlatmalı Bt/aux/sd Kart Girişli Tws Mikrofonlu Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör Gümüş

Satıcı: Teknostore | 2 yorum

2.260,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2260.94
HiFuture Vocalist 100 Kablosuz Bluetooth 5.0 25W RGB Aydınlatmalı BT/AUX/SD Kart Girişli TWS Mikrofonlu Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör Gümüş

Satıcı: Teknostore

2.183,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2183.64
HiFuture Vocalist 100 Kablosuz Bluetooth 5.0 25W RGB Aydınlatmalı BT/AUX/SD Kart Girişli TWS Mikrofonlu Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore

2.183,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2183.64
HiFuture Vocalist 100 Kablosuz Bluetooth 25W RGB Mikrofonlu TWS Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore

2.238,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2238.36
Hifuture Vocalist 100 Kablosuz Bluetooth 5.0 25W Rgb Aydınlatmalı Bt/aux/sd Kart Girişli Tws Mikrofonlu Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore | 2 yorum

2.260,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 2260.94
HiFuture Kablosuz Bluetooth 25w Rgb Mikrofonlu Tws Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör

Satıcı: Teknostore

2.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2420.00
HiFuture Kablosuz Bluetooth 25w Rgb Mikrofonlu Tws Taşınabilir Karaoke Sistemi Hoparlör

Satıcı: Teknostore

2.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2420.00

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör (25 W) Fiyat Geçmişi

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör Ürün Ailesi

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör 25 W 2.183,64 TL
HiFuture Vocalist 200 Bluetooth Hoparlör 100 W Fiyat bulunamadı

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör (25 W) Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
20 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör (25 W) Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 79 dB
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 25 W
• Güç (Uydu) 25 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5.5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 12 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gümüş
• Ağırlık 580 g
• Genişlik (Uydu) 107 mm
• Yükseklik (Uydu) 125 mm
• Derinlik (Uydu) 77 mm

HiFuture Vocalist 100 Bluetooth Hoparlör (25 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.