Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Hoco Wild Fun BS61 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Coverzone Hoco BS61 Kamp Işığı Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: Arestrendy

2.231,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2231.12
Coverzone Hoco BS61 Kamp Işığı Bluetooth Hoparlör - Yeşil

Satıcı: Arestrendy

2.231,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2231.12
Hoco. Wild Fun Kamp Işıklı Bluetooth Kablosuz Taşınabilir 10W Hoparlör, BT v5.3

Satıcı: Amazon.com.tr

2.249,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2259.26
Coverzone Hoco Kamp ışığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600mAh Güçlü Batarya Tatil Kamp ve Gezilerde Kullanım 3 Farklı Led Işık BS61 - (Yeşil)

Satıcı: ares

2.282,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 2292
Coverzone Hoco Kamp ışığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600mAh Güçlü Batarya Tatil Kamp ve Gezilerde Kullanım 3 Farklı Led Işık BS61 (Siyah)

Satıcı: ares

2.282,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 2292
Coverzone Hoco Kamp ışığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600mAh Güçlü Lithium Batarya Tatil Kamp ve Gezilerde Kullanım 3 Farklı Led Işık BS61 (Yeşil)

Satıcı: Arestrendy

2.427,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 2427.25
Coverzone Hoco Kamp ışığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600mAh Güçlü Lithium Batarya Tatil Kamp ve Gezilerde Kullanım 3 Farklı Led Işık BS61 (Siyah)

Satıcı: Arestrendy

2.427,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2427.25
Coverzone Hoco Kamp Işığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600Mah Güçlü Batarya Bs61

Satıcı: arestrendy

2.598,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2598.60
Coverzone Hoco Kamp Işığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600Mah Güçlü Batarya Bs61

Satıcı: arestrendy

2.598,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2598.60
Coverzone Hoco Kamp Işığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600Mah Güçlü Batarya Bs61

Satıcı: Arestrendy

2.716,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2716.76
Coverzone Hoco Kamp Işığı Tasarımlı 5.3 Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker 3600Mah Güçlü Batarya Bs61

Satıcı: Arestrendy

2.716,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 2716.76

Hoco Wild Fun BS61 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Hoco Wild Fun BS61 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
60 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Hoco Wild Fun BS61 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 85 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil
• Ağırlık 510 g
• Genişlik (Uydu) 115 mm
• Yükseklik (Uydu) 200 mm
• Derinlik (Uydu) 115 mm

Hoco Wild Fun BS61 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.