HP DHE-6003 Soundbar

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
150 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

HP DHE-6003 Soundbar Fiyatları

Hp DHE-6003 Kablolu & Bluetooth Soundbar Hoparlör Rgb Oyuncu Işıklı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 19 yorum

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1149.00
HP DHE-6003 Stereo Multimedya Kablolu Hoparlör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 sn önce

2 1099
Hp Dhe-6003 10 W Multimedia Kablolu Rgb 10w Oyuncu Soundbar

Satıcı: vizyonbilgisayar

1.115,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1115.07
Hp DHE-6003 10W Kablolu Soundbar Hoparlör Oyuncu Rgb Işıklı

Satıcı: Teknoreyonum | 2 yorum

1.203,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1203.14
HP 10W Kablolu Soundbar Hoparlör Oyuncu RGB Işıklı

Satıcı: Teknoreyonum

1.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1247.00
HP 10W Kablolu Soundbar Hoparlör Oyuncu RGB Işıklı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1249.00
Hp DHE-6003 RGB Kablolu Soundbar Hoparlör Oyuncu

Satıcı: teknolojimarketim

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1301.07
Hp DHE-6003 10W RGB Arka Işık Type-C-USB Multimedya Speaker Hoparlör

Satıcı: Teknoreyonum

1.357,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1357.03
Hp Dhe-6003 10W Rgb Arka Işık Type-C-Usb Multimedya Speaker Hoparlör

Satıcı: HARCA BİTMEZ

1.753,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1753.10

HP DHE-6003 Soundbar Fiyat Geçmişi

HP DHE-6003 Soundbar Temel Özellikleri

6 W
1 adet
Yok
Var
150 Hz
20 KHz

HP DHE-6003 Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 150 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 900 g
• Genişlik (Uydu) 400 mm
• Yükseklik (Uydu) 70 mm
• Derinlik (Uydu) 68 mm

HP DHE-6003 Soundbar İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

HP DHE-6003 Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.