Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP DHS-4200S Bluetooth + 3.5 mm Jack Multimedia Rgb Ledli Soundbar Hoparlör 2B283AA - Siyah
Satıcı: SNLTECH | 10 yorum
1.025,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 1025.89
Hp DHS-4200 LED Speaker 6W
Satıcı: SNLTECH | 69 yorum
1.037,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 1037.90
HP DHS-4200 LED Speaker 6W Satıcı: Vizyon Bilgisayar
1.066,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 1066.03
HP Dhs-4200 Led Multimedya Speaker Soundbar 6w Hoparlör Satıcı: Vizyon Bilgisayar
1.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 1105
HP DHS-4200S RGB Soundbar - Bluetooth ve 3.5mm Kablolu Hibrit Hoparlör, USB Beslemeli, Masaüstü PC ve Laptop Uyumlu, Dinamik LED Işıklı, 6W Ses Çıkış Gücü, 2B283AA Satıcı: SNLTECH
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
5 1209
HP Dhs-4200 3.5mm. Jack Multimedya Speaker Soundbar 6w Hoparlör Satıcı: Vizyon Bilgisayar
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 1249.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
TASARIM44 yorum