Toplam Güç (RMS):
3 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
120 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Hytech HY-S30 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Hy-S30 Scatty Usb Tf Kart Dc 5V Bluetooth Speaker Hoparlör Gümüş

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

481,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 481.30
Hy-S30 Siyah Usb Tf Kart Dc 5V Bluetooth Speaker

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

481,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 481.30
Hytech HY-S30 Mavi DC 5V USB/TF/BT Speaker

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

522,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 522.50
Hytech HY-S30 Kırmızı DC 5V USB/TF/BT Speaker

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

522,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 522.50
Hytech HY-S30 DC 5V Bluetooth Speaker Siyah Usb+TF Kart+

Satıcı: SMALLMAN

543,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 543.47
Hytech HY-S30 DC 5V Bluetooth Speaker Kırmızı Usb+TF Kart+

Satıcı: SMALLMAN

543,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 543.47
Hytech HY-S30 DC 5V USB/TF/BT Speaker - Siyah

Satıcı: Smallman | 3 yorum

560,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 560.68
Hytech HY-S30 DC 5V USB/TF/BT Speaker - Kırmızı

Satıcı: Smallman | 3 yorum

560,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 560.68
Hytech Hy-S30 Dc 5V Bluetooth Speaker Kırmızı Usb+Tf Kart+

Satıcı: SMALLMAN

560,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 560.72
Hytech Hy-S30 Dc 5V Bluetooth Speaker Gümüş Usb+Tf Kart+

Satıcı: SMALLMAN

560,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 560.72

Hytech HY-S30 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Hytech HY-S30 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

3 W
Yok
Var
120 Hz
20 KHz
Var

Hytech HY-S30 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 95 dB
• En Düşük Frekans 120 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 3 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı Gri
• Ağırlık 250 g
• Genişlik (Uydu) 120 mm
• Yükseklik (Uydu) 92 mm
• Derinlik (Uydu) 55 mm

Hytech HY-S30 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.