Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
48 Hz

Ikarao Break X2 300W Müzik Sistemi Fiyatları

Ikarao Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti - Siyah

Satıcı: DESİBELA

27.949,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 27949.14
Ikarao Partybox Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti, 10.1" Dahili Tablet, 2 Kablosuz Gizle

Satıcı: Desibela

28.214,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28214.06
Ikarao Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti

Satıcı: Desibela

28.371,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 28371.63
Ikarao Break X2 300 W 10" Taşınabilir Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti siyah

Satıcı: mediamarkt

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 29999.00
Ikarao Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti

Satıcı: Desibela

30.565,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30565.31
Ikarao Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300w Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti

Satıcı: Desibela

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 32499.00
Ikarao Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti 32.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 32509
Partybox Break X2 10.1" Dahili Tablet Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti 300W 33.332,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 33342.22
Partybox Hoparlör Standlı Break X2 300W Karaoke Bluetooth Hoparlör Seti 36.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 36120

Ikarao Break X2 300W Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Ikarao Break X2 300W Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
1 adet
Var
48 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Ikarao Break X2 300W Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 105 dB
• En Düşük Frekans 48 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 70 W
• Güç (Uydu) 70 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 11 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Ikarao Break X2 300W Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.