Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Speak2 75 Ses Konferans Cihazı Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
17.664,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 17664.14
Jabra Speak2 75 USB-A Bluetooth Ses Konferans Cihazı Satıcı: TechBilisim
17.828,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 17828.10
Jabra Speak2 75 USB-A Bluetooth Ses Konferans Cihazı Satıcı: orcombilisim
17.856,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 17856.00
Jabra Speak2 75 Ses Konferans Cihazı Satıcı: Dream Telekomünikasyon
18.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 18400.00
Jabra Speak2 75 Kablosuz Bluetooth Hoparlör - 4 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Taşınabilir Hoparlör, 65 mm Tam Aralıklı Hoparlörler ve Süper Geniş Bant Ses - Sertifikalı Microsoft Teams Hoparlörü - Koyu Satıcı: Uzman Teknoloji
19.200,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 19210.15
Jabra Speak2 75 Usb-A Bluetooth Ses Konferans Cihazı Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
20.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 20010
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
TASARIM