Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
Uydu Sayısı:
3 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var

JBL Bar 1300MK2 Soundbar Fiyatları

JBL BAR 1300m2 Dolby Atmos 11.1.4 Soundbar 64.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 64899.00
JBL Bar 1300MK2 – Çıkarılabilir Kablosuz Hoparlörlere Sahip 11.1.4 Kanal Dolby Atmos Soundbar - Siyah

Satıcı: İndirim ZONE | 10 yorum

81.269,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 81269.14
JBL BAR 1300M2, Dolby Atmos 11.1.4 Soundbar,Wrl.Subw.

Satıcı: Amazon.com.tr

85.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 85508
Jbl Bar 1300Mk2 – Çıkarılabilir Kablosuz Hoparlörlere Sahip 11.1.4 Kanal Dolby Atmos Soundbar Sistemi

Satıcı: NetHouse

98.259,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 98259.90
JBL Bar 1300MK2 – Çıkarılabilir Kablosuz Hoparlörlere Sahip 11.1.4 Kanal Dolby Atmos Soundbar Sistemi

Satıcı: İndirim ZONE

99.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 99499.00
JBL Bar 1300MK2 – Çıkarılabilir Kablosuz Hoparlörlere Sahip 11.1.4 Kanal Dolby Atmos Soundbar Sistemi

Satıcı: TEKNOSA

99.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 99899.00
JBL BAR 1300M2, Dolby Atmos 11.1.4 Soundbar 103.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 103609.00
JBL BAR 1300M2, Dolby Atmos 11.1.4 Soundbar

Satıcı: Nethouse

105.335,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 105335.05
Jbl Bar 1300m2, Dolby Atmos 11.1.4 Soundbar

Satıcı: Nethouse

106.209,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 106209.66

JBL Bar 1300MK2 Soundbar Fiyat Geçmişi

JBL Bar 1300MK2 Soundbar Temel Özellikleri

Var
3 adet
Var
En Düşük Frekans:
33 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

JBL Bar 1300MK2 Soundbar Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 15.5 kg
• Genişlik (Uydu) 1030 mm
• Yükseklik (Uydu) 58 mm
• Derinlik (Uydu) 136 mm
• Genişlik (Subwoofer) 277 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 315 mm
• Derinlik (Subwoofer) 275 mm
• Genişlik (Arka) 202 mm
• Yükseklik (Arka) 58 mm
• Derinlik (Arka) 136 mm

JBL Bar 1300MK2 Soundbar Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ARM M***** Profil Resmi

43 yorum

ARM M***** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ARM M***** Ürünler eklendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell @Epey 700MK2 eklenmemiş. 800MK2 ile görünürde aynı ürün olduğu için mi eklenmedi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI S**** https://www.epey.com/ses-sistemi/jbl-bar-700mk2.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.