5.0 (1 oy) / 18 yorum
Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
37 Hz

JBL Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Squad

Satıcı: Nethouse

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 29910
JBL Boombox 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kamuflaj

Satıcı: Nethouse

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 29900.00
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Squad

Satıcı: Nethouse | 10 yorum

30.482,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 30482.22
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Squad

Satıcı: Teknosa | 10 yorum

30.942,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 30942.03
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

31.261,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 31271.02
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Squad

Satıcı: Teknosa

31.261,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 31261.02
JBL BOOMBOX 4 IP67 BLUETOOTH HOPARLÖR-SQUAD 31.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 31896.00
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 31909
Jbl Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Siyah 31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 31899.00
Jbl Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Mavi 31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 31899.00
JBL Boombox 4 Ip67 Squad Bluetooth Hoparlör 31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 31899.00
JBL BOOMBOX 4 IP67 BLUETOOTH HOPARLÖR-SİYAH

2 yorum

31.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 31900.00
JBL Boombox 4, Bluetooth Hoparlör, IP67, Squad

Satıcı: Nethouse

31.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 31900.00

JBL Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

JBL Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
37 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

JBL Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 37 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 210 W
• Güç (Uydu) 80 W
• Güç (Bas) 130 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 34 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi PowerBank (20V/1.5A)
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Kamuflaj
• Ağırlık 5.89 kg
• Genişlik (Uydu) 506 mm
• Yükseklik (Uydu) 263 mm
• Derinlik (Uydu) 213 mm

JBL Boombox 4 Bluetooth Hoparlör Yorumları (18 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176320516327 Profil Resmi

1 yorum

uye_176320516327 Dostlar uzun zamandır aklıma takılan bir soru var uzman ve deneyim sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim bu hoparlör ile sony srs xg500 Bluetooth hoparlör arasında kaldım sizce hangisi alınmalı lütfen bilgilendirir misiniz şimdiden teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** @uye_176320516327 Hocam şöyle söyleyebilirim JBL Boombox 4 Sony SRS- XG500'den çok daha iyi ve daha ucuz Sony 35.000 JBL 30.000 ayrıca JBL Boombox 4'ün rakibi SONY ULT Field 7
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Uğur Y Profil Resmi

16 yorum

Uğur Y @uye_176320516327 taşınabilir olarak JBL Boombox 4 daha kullanışlı ve deep bass özelliği daha kuvvetli. Biraz ebat olarak JBL daha büyük. Agırlık olarak cok fark yok. 35K fiyat edecek bir cihaz değil şu şartlarda Sony. Şu aralar idefixten 26k ya JBL alman daha iyi
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Uğur Y Profil Resmi

16 yorum

Uğur Y Ürün gerçekten şık tasarlanmış. Azda olsa ışık efekti daha başarılı olmuş. Biraz daha geliştirilebilir. Güç artırılmış. Kendi müstakil evi olmayan çok fazla ses açamaz. Gerçekten yüksek bass ile sesi bozmadan müziği hissettiriyor. Sadece 220V elektrik kablosu ile geliyor. Taşıma yada askı aparatı kutu içerisinde yok. Uygulama üzerinde deep bass özelliğini eklemişler ve daha güzel olmuş. Boombox 3 e göre bana biraz daha hafif geldi. Jbl kalitesi kendini yine göstermiş. Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Ürünü Pazartesi günü teslim aldım üründe bahsediği gibi %70 ses düzeyini geçtiğinde bozulma gibi bir şey olmuyor bataryası Boombox 3'e göre daha fazla pil ömrü sunuyor ve daha hızlı şarj oluyor hoparlörde Auracast özelliği var her Auracast hoparlörüyle rahatlıkla eşleşiyor
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Uğur Y Profil Resmi

16 yorum

Uğur Y 05.11.2025 tarihi itibariyle hepsiburada da 26.910 TL. İzleyin fırçatçıları fiyat nasıl 50K lara çıkıyor. Bu para bence yeterli bu cihaz için. İnşallah daha çok şişirmezler.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** 10 Temmuz'da Brezilya'da 5 Eylül'de Globalde tanıtıldı hala Türkiye'm gelemedi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Emre C** Profil Resmi

1 yorum

Emre C** Tahmini Türkiye ne zaman gelir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Türkay D**** K********* Profil Resmi

2 yorum

Türkay D**** K********* Merhaba çıkış tarihi ve döviz üzerinden fiyatı belli oldumu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** @Türkay D**** K********* bildiğim kadarıyla 5 Eylül 2025'te Almanya Teknoloji fuarında çıkarılacak ve fiyatının 950 - 980 Dolar arası olacağı konuşuluyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Türkay D**** K********* Profil Resmi

2 yorum

Türkay D**** K********* @Muharrem A***** teşekkürler
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Taner C***** Profil Resmi

1 yorum

Taner C***** @Muharrem A***** fiyatı 550 dolar olarak açıklandı türkiye de 1000 1100 dolar yani 45 bin tl ye satışa çıkabilir tahminim o yönde
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Epey IP su korumasını IPX8 diye biliyorum ama
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muharrem A***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Semih U********** Profil Resmi

1 yorum

Semih U********** @Muharrem A***** selamlar hocam hatırlar mısın bilmiyorum ama birkaç sene önce senden boombox 2 almıştım hatta battaniyeye sarıp göndermiştin sanırım boombox 3 aldın şimdi de boombox 4 mü alacaksın?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** @Semih U********** Hatırladım hocam evet seviye yükseltiyorum. Sen nereden hatırladın. ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.