Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
65 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Jbl Horizon 3 Siyah Bluetooth Hoparlör

Satıcı: tulparlife

9.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9240.00
Jbl Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Gri

Satıcı: Nethouse | 2 yorum

11.183,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 11183.62
Jbl Horizon 3 Alarmlı Saat, Bluetooth Hoparlör, Gri Gri

Satıcı: Nethouse

11.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 11305.00
Jbl Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Gri

Satıcı: NetHouse

11.342,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 11342.30
JBL Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

11.637,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 11647.5
Jbl Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Gri

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 2 yorum

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 11899.00
JBL Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Gri

Satıcı: Nethouse

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11900.00
JBL Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Siyah

Satıcı: Luxury Audio

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 11900.00
JBL Horizon 3 Alarmlı Saat Bluetooth Hoparlör Gri

Satıcı: Nethouse

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 11900.00
JBL Horizon 3, Alarmlı Saat, Hoparlör, Gri 11.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11959.00
JBL Horizon 3 Alarmlı Saat, Bluetooth Hoparlör, Gri

Satıcı: Nethouse

12.149,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 12149.55

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
65 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 65 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Powerbank (5V/3A)
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri
• Ağırlık 780 g
• Genişlik (Uydu) 209 mm
• Yükseklik (Uydu) 137 mm
• Derinlik (Uydu) 83 mm

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

JBL Horizon 3 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.