Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
45 Hz

JBL L75MS Müzik Sistemi Fiyatları

JBL L75MS Ceviz Kablosuz Hi-Fi Hoparlör

Satıcı: Nethouse

47.405,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 47405.00
JBL L75MS Siyah Kablosuz Hi-Fi Hoparlör

Satıcı: Nethouse

47.405,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 47405.00
Jbl L75ms, Kablosuz Wifi Hoparlör, Walnut

Satıcı: NetHouse

47.527,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 47527.90
Jbl L75ms Kablosuz Wifi Hoparlör, Black Gloss

Satıcı: NetHouse

47.527,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 47527.90
Jbl L75MS Kablosuz Wifi Hoparlör, Black Gloss - Parlak Siyah

Satıcı: Luxury Audio | 5 yorum

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 49900.00
Jbl L75MS, Kablosuz Wifi Hoparlör, Walnut - Ahşap

Satıcı: Luxury Audio | 5 yorum

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 49900.00
JBL L75Ms Kablosuz Wifi Hoparlör Kahverengi

Satıcı: Nethouse

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 49900.00
JBL L75Ms Kablosuz Wifi Hoparlör Siyah

Satıcı: Nethouse

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 49900.00
L75MS Black Gloss Kablosuz WiFi Hoparlör 49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 49900.00
L75MS Kahverengi Kablosuz Hifi Hoparlör 49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 49900.00
JBL L75MS, Kablosuz WiFi hoparlör, Black Gloss 50.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 50119.00

JBL L75MS Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

JBL L75MS Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Var
45 Hz
En Yüksek Frekans:
25 KHz
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

JBL L75MS Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 106 dB
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 25 KHz
• Toplam Güç (RMS) 350 W
• Güç (Uydu) 350 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Ceviz Ağacı
• Ağırlık 15.9 kg
• Genişlik (Uydu) 790 mm
• Yükseklik (Uydu) 216 mm
• Derinlik (Uydu) 287 mm

JBL L75MS Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.