Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Jwin BR-220 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Beyaz

Satıcı: depodankapıya

767,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 767.55
Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Yeşil

Satıcı: depodankapıya

767,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 767.55
Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Pembe

Satıcı: depodankapıya

782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 782.00
Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Pudra

Satıcı: depodankapıya

782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 782.00
Jwin Br-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Beyaz

Satıcı: depodankapiya

830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 830.00
Jwin Br-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Pudra

Satıcı: depodankapiya

830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 830.00
JWIN BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Pembe

Satıcı: depodankapıya

901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 901.00
JWIN BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Beyaz

Satıcı: depodankapıya

901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 901.00
Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Pembe

Satıcı: depodankapıya

901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 901.00
Jwin BR-220 Radyolu Bluetooth Hoparlör - Yeşil

Satıcı: depodankapıya

901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 901.00
JWIN BR-220 TAŞINABİLİR FM SD KART BLUETOOTH SPEAKER - YEŞİL 889,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 899
JWIN BR-220 TAŞINABİLİR FM SD KART BLUETOOTH SPEAKER - PUDRA 889,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 899

Jwin BR-220 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Jwin BR-220 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
Yok
Var

Jwin BR-220 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 90 dB
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

Jwin BR-220 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.