Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Klipsch Flexus XCORE 100 - 2.1 Dolby Atmos Soundbar
Satıcı: Hifilife | 1 yorum
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 38699.00
Klipsch Flexus XCORE 100 - 2.1 Dolby Atmos Soundbar Satıcı: Hifilife
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
2 38709
Klipsch, Flexus Core 100 Ceviz Satıcı: Hifilife
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 sn önce
3 38709
Klipsch Flexus Core 100 2.1 Kanal Dolby Atmos, HDMI Earc, Bluetooth Soundbar - Ceviz Ağacı
Satıcı: Hifilife
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 38699.00
Klipsch Flexus Core 100 2.1 Kanal Dolby Atmos, HDMI eARC, Bluetooth Soundbar Satıcı: hifilife
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 38699.00
Klipsch Flexus Core 100 2.1 Kanal Dolby Atmos, HDMI eARC, Bluetooth Soundbar - Ceviz Ağacı Satıcı: hifilife
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 38699.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA