Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
80 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Lenovo Lecoo DS104 Hoparlör Fiyatları

Lenovo Lecoo DS104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80dB Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Stoklu Market | 6 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 799.00
Lecoo DS104 Kablolu USB + 3.5mm Jack 6W RGB Aydınlatmalı Masaüstü Hoparlör Siyah

Satıcı: herbirivar

737,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 737.01
Lecoo Ds104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80Db Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Arttablo

785,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 785.05
Lecoo DS104 Kablolu USB + 3.5mm Jack 6W RGB Aydınlatmalı Masaüstü Hoparlör Siyah

Satıcı: teknopcsarf

790,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 790.41
Lenovo Lecoo Ds104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80Db Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Anka Bilgisayar

882,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 882.70
Lecoo Ds104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80Db Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Teknopcsarf

890,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 890.71
Lenovo LECOO DS104 1+1 Siyah 6w RMS Hoparlör RGB Ledli

Satıcı: Teknostore

943,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 943.81
Lenovo Lecoo Ds104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80Db Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Bilmate

955,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 955.60
Lenovo Lecoo DS104 Kablolu AUX Hoparlör

Satıcı: Teknostore

977,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 977.00
Lenovo Lecoo DS104 Kablolu Usb + 3.5Mm Jack 6W 80dB Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: Bilmate

1.044,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1044.69
Lenovo Lecoo DS104 Kablolu USB + 3.5mm Jack 6W 80DB Rgb Işıklı 1+1 Gaming Speaker - Hoparlör

Satıcı: hipersonic teknoloji

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1100.00
Lenovo Lecoo DS104 Kablolu AUX Hoparlör

Satıcı: Aytticaret

1.149,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 1149.15
Lenovo Lecoo Ds104 Usb+Aux 6W Rgb 1+1 Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1377.00

Lenovo Lecoo DS104 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo DS104 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
80 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Lenovo Lecoo DS104 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 80 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 78 mm
• Yükseklik (Uydu) 174 mm
• Derinlik (Uydu) 100 mm

Lenovo Lecoo DS104 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.