Lenovo Lecoo DS109 Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Lenovo Lecoo DS109 Soundbar Fiyatları

Lecoo DS109 Bluetooth/AUX/TF KART/USB 10W Soundbar Taşınabilir Stereo Hoparlör Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 75 yorum

687,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 687.91
Lecoo DS109 Bluetooth/AUX/TF KART/USB 10W Soundbar Hoparlör

Satıcı: TeknoMerkez | 24 yorum

741,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 741.66
Lecoo DS109 Bluetooth/AUX/TF KART/USB 10W Soundbar Hoparlör

Satıcı: tonermarketim

788,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 788.66
Lecoo DS109 10W Bluetooth Kablosuz RGB Aydınlatmalı Hoparlör - Masaüstü, PC, TV, Laptop Uyumlu, USB/SD Kart/AUX Girişi, 360° Surround Ses, Mikrofonlu Taşınabilir Soundbar Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 799
Lecoo Ds109 Bluetooth/aux/tf Kart/usb 10w Soundbar Taşınabilir Stereo Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 799.00
Lecoo Ds109 Bluetooth/aux/tf Kart/usb 10w Soundbar Taşınabilir Stereo Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknomerkezim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 799.00
Lenovo Lecoo DS109 Multifonksiyonel Kablosuz Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: TeknoMerkezim

815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 815.04
Lenovo Lecoo DS109 Bluetooth Soundbar Taşınabilir Hoparlör, 10W, AUX,TF KART,USB Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 939.00
Lenovo Lecoo Ds109 Bluetooth Soundbar Taşınabilir Hoparlör, 10W, Aux,Tf Kart,Usb Siyah

Satıcı: ElitStore

1.412,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1412.40
Lenovo Lecoo DS109 Multifonksiyonel Kablosuz Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: elitstore

1.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1518.70
Lenovo Lecoo DS109 Bluetooth Soundbar Taşınabilir Hoparlör, 10W, AUX,TF KART,USB Siyah

Satıcı: elitstore

1.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 1518.70

Lenovo Lecoo DS109 Soundbar Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo DS109 Soundbar Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
60 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Lenovo Lecoo DS109 Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 88 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 390 mm
• Yükseklik (Uydu) 86 mm
• Derinlik (Uydu) 77 mm

Lenovo Lecoo DS109 Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.