Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar (Bluetooth + Kablolu) Fiyatları

Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Stereo Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknoreyonum | 55 yorum

755,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 755.94
Lecoo DS111 6W Bluetooth + Kablolu Hoparlör - Bluetooth ve Kablolu Kullanım, Masaüstü, PC, TV, Laptop Uyumlu, 360° Surround Ses, 10m Kullanım Mesafesi, Soundbar Taşınabilir Speaker Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 709
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Soundbar Hoparlör

Satıcı: teknolojimarketim

826,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 826.26
Lecoo Ds111 Bluetooth Kablolu 6w Masaüstü Taşınabilir Stereo Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 829.00
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Stereo Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: elitstore | 55 yorum

841,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 841.94
Lenovo Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 859.00
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Soundbar Hoparlör

Satıcı: tonermarketim

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 939.06
Lenovo Lecoo Ds111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Taşınabilir Hoparlör, 6W, Siyah

Satıcı: ElitStore

1.022,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1022.10
Lenovo Lecoo DS111 Kablosuz Bluetooth Aux RGB Soundbar Hoparlör Siyah

Satıcı: elitstore

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 1099.00
Lenovo Lecoo Ds111 Bluetooth Kablolu Stereo 6W Soundbar Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: Erten Elektronik - Turkcell Mağazası

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1099.00
Lenovo Lecoo Ds111 Bluetooth Kablolu Stereo 6W Soundbar Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: elitstore

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1099.00
Lenovo Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: elitstore

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 1099.00
Lenovo Lecoo Ds111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: okurbilisim

1.357,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1357.40

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar (Bluetooth + Kablolu) Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar Ürün Ailesi

Lenovo Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Soundbar 699,00 TL
Lenovo Lecoo DS111 Kablolu Soundbar Soundbar 1.432,00 TL

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar (Bluetooth + Kablolu) Temel Özellikleri

6 W
Yok
1 adet
Yok
Var
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar (Bluetooth + Kablolu) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 58 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 540 g
• Genişlik (Uydu) 382 mm
• Yükseklik (Uydu) 56 mm
• Derinlik (Uydu) 60 mm

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Lenovo Lecoo DS111 Soundbar (Bluetooth + Kablolu) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.