Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
80 Hz
En Yüksek Frekans:
12 KHz

Lenovo Lecoo DS151 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lenovo Lecoo Ds151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 Rgb Boombox Hoparlör

Satıcı: Anka Bilgisayar

2.247,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2247.10
Lenovo Lecoo Ds151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 Rgb Boombox Hoparlör

Satıcı: Zemheri Alışveriş

2.402,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2402.80
Lecoo DS151 80W Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB IPX5 TWS Taşınabilir Hoparlör siyah

Satıcı: SeymenE-Ticaret

2.594,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2594.40
Zibox Lenovo Lecoo DS151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB Boombox Hoparlör - Siyah

Satıcı: Zibox Elektronik

2.683,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2683.56
Lecoo DS151 80W Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB Aydınlatmalı IPX5 Su Geçirmez TWS Boombox Stereo Taşınabilir Hoparlör Siyah

Satıcı: Merter Elektronik | 40 yorum

2.770,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2770.10
Ayt Lenovo Lecoo DS151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB Boombox Hoparlör Ses Bombası

Satıcı: AYTTİCARET

3.054,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 3054.35
Lecoo Ds151 80w Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 Rgb Boombox Hoparlör Ses Bombası siyah

Satıcı: aytticarettt

3.079,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3079.80
Lenovo Lecoo DS151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB Boombox Hoparlör Ses Bombası

Satıcı: Aytticaret

3.309,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3309.53
LENOVO Lecoo DS151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 RGB Boombox Hoparlör

Satıcı: Avrasya Elektronik

3.855,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3855.55
Lecoo Ds151 80W Güçlü Ses Kablosuz Bluetooth 5.0 Rgb Boombox Hoparlör

Satıcı: Starseven

5.133,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5133.15

Lenovo Lecoo DS151 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo DS151 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
80 Hz
12 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Lenovo Lecoo DS151 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 80 Hz
• En Yüksek Frekans 12 KHz
• Toplam Güç (RMS) 40 W
• Güç (Uydu) 40 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3.5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi PowerBank
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 318 mm
• Yükseklik (Uydu) 146 mm
• Derinlik (Uydu) 136 mm

Lenovo Lecoo DS151 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.