Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
70 Hz
En Yüksek Frekans:
16 KHz

Lenovo Lecoo DS152 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lecoo DS152 36W Kablosuz Bluetooth 5.1 RGB Aydınlatmalı IPX5 Suya Dayanıklı TWS Stereo Boombox Taşınabilir Hoparlör - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum | 28 yorum

2.020,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2020.14
Lecoo DS152 36W Kablosuz Bluetooth 5.1 Hoparlör - RGB Aydınlatmalı IPX5 Suya Dayanıklı BT/AUX/USB Girişli TWS Stereo Boombox Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Teknoreyonum

2.020,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 2030.14
Lecoo Lenovo Ds152 Boombox Rgb Bluetooth 5.1 Stereo 36w Ipx5 Tws Taşın

Satıcı: Teknoreyonum

2.161,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 2161.08
Lecoo Ds152 36w Kablosuz Bluetooth-Usb-Mikro Sd Boombox Taşınabilir Hoparlör 5.1 Rgb Ipx5 Suya Dayanıklı

Satıcı: Teknoreyonum

2.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2169.00
Lenovo Lecoo DS152 Boombox RGB Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Teknostore

2.839,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2839.29
Lecoo Lenovo Ds152 Boombox Rgb Bluetooth 5.1 Stereo 36w Ipx5 Tws Taşın

Satıcı: Teknostore

2.929,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2929.28
Lecoo DS152 36W Kablosuz Bluetooth 5.1 RGB Aydınlatmalı IPX5 Suya Dayanıklı TWS Stereo Boombox Taşınabilir Hoparlör - Siyah

Satıcı: Teknostore | 28 yorum

2.948,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2948.08
Lecoo Ds152 36w Kablosuz Bluetooth-Usb-Mikro Sd Boombox Taşınabilir Hoparlör 5.1 Rgb Ipx5 Suya Dayanıklı

Satıcı: Teknostore

3.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3151.00
Lenovo Lecoo Ds152 Boombox Rgb Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3749.00

Lenovo Lecoo DS152 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo DS152 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
70 Hz
16 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Lenovo Lecoo DS152 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 70 Hz
• En Yüksek Frekans 16 KHz
• Toplam Güç (RMS) 18 W
• Güç (Uydu) 18 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2.5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi PowerBank
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 2.27 kg
• Genişlik (Uydu) 356 mm
• Yükseklik (Uydu) 178 mm
• Derinlik (Uydu) 134 mm

Lenovo Lecoo DS152 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.