Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lecoo DS153 Boombox RGB Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Satıcı: Tek Sepeti
3.635,53 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
1 3645.53
Lecoo DS153 Bluetooth 5.0 80W IPX5 Su Geçirmez RGB Aydınlatmalı Stereo TWS Boombox Taşınabilir Hoparlör Siyah
Satıcı: Tek Sepeti | 156 yorum
4.287,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 4287.10
Lecoo DS153 Bluetooth 5.0 80W IPX5 Su Geçirmez RGB TWS Taşınabilir Hoparlör Siyah siyah Satıcı: teksepeti | 29 yorum
4.589,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 4589.50
Lecoo Ds153 Boombox Rgb Bluetooth 5.0 Stereo 80w Ipx5 Tws Taşınabilir Hoparlör Satıcı: TEKNO Sepeti
4.687,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 4687.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
TASARIM