Toplam Güç (RMS):
3 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Metalik Kırmızı LA125MR

Satıcı: Saygan Tasarım

1.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1635
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Ebru Saygan

1.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1495.00
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Ebru Saygan

1.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1495.00
Lexon Mino+ Bluetooth hoparlör, şarj edilebilir, metalik altın

Satıcı: Saygan Tasarım

1.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 1635
Lexon Mino ve Bluetooth Hoparlör - Kırmızı

Satıcı: Q TOO

1.715,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1715.70
Lexon Mino ve Bluetooth Hoparlör - Altın

Satıcı: Q TOO

1.715,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1715.70
Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Metalik Gri LA125X

Satıcı: Q TOO

1.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2005
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Saygan Tasarım

2.006,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2006.40
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Saygan Tasarım

2.006,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2006.40
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Boyner

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2050.00
Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Boyner

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2050.00
Mino + Altın Rengi Bluetooth Hoparlör 2.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2290
Sarı Mino + 3W Bluetooth Hoparlör 2.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2290
Lexon LA129DB Mino+ L Taşınabilir Bluetooth® Hoparlör 5W Lacivert

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

3.763,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3773.2
Lexon LA129R Mino+ L Taşınabilir Bluetooth® Hoparlör 5W Kırmızı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

3.763,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3773.2

Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

3 W
Yok
1 adet
Yok
Var

Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 3 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Lexon Mino + Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.