Toplam Güç (RMS):
3 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Lexon PowerSound Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör LA128P

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

4.298,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4298.28
Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör LA128P

Satıcı: Saygan

4.386,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4386.00
Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı Ve Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

4.598,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4598.16
Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Saygan Tasarım

4.641,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4641.00
Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı Ve Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Ebru Saygan

4.692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4692.00
Lexon Powersound LA128P Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

4.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4998.00
Powersound Pembe Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör 5.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 5110
Lexon Powersound Deri Kablosuz Şarj Cihazı Ve Bluetooth Hoparlör- Siyah

Satıcı: Saygan Tasarım

5.174,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5174.40
Lexon Powersound Deri Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör- Siyah

Satıcı: Saygan Tasarım

5.586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 5586.00
Lexon Powersound Deri Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör LA128N

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

5.762,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5762.40
Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı Ve Bluetooth Hoparlör La128g

Satıcı: OFİSTURKA

14.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 14175.00

Lexon PowerSound Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lexon PowerSound Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

3 W
Yok
1 adet
Yok
Var

Lexon PowerSound Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 3 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 20 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Yok
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Lexon PowerSound Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.