Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Mat Siyah

Satıcı: Q TOO

4.467,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4467.70
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Alüminyum

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye | 1 yorum

5.351,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 5351.79
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Mat Siyah

Satıcı: HUPALUPA

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5410
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Alüminyum

Satıcı: Saygan Tasarım

5.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5588.00
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Mat Siyah

Satıcı: Saygan Tasarım

5.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5588.00
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Vivid Gold

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

5.725,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5725.17
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Mat Siyah

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

5.725,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5725.17
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Vivid Gold

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

6.223,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 6233.01
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Alüminyum

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

6.223,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6233.01
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Vivid Gold

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

6.223,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6223.01
Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Vivid Gold

Satıcı: Saygan Tasarım

6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6350.00
Ray Gümüş Bluetooth Hoparlör 6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 6360
Ray Altın Rengi Bluetooth Hoparlör 6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 6360

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

Lexon Ray Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.