Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.528,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 2528.40
Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Açık Pembe

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.528,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 2528.40
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.704,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2704.80
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.704,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2704.80
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Saygan Tasarım

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 2850.00
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Sarı

Satıcı: Saygan Tasarım

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 2850.00
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 2950
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 2950
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mint

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 2940.00
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.940,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 2950
Lexon x Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Sarı

Satıcı: Saygan Tasarım

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 3010

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Lexon X Pantone Mino + Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.