Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LG XBOOM Go PL2 Bluetooth Hoparlör Koyu Mavi Suya Dayanıklı Uzun Pil Ömrü ile
Satıcı: Kurumsal Elektronik | 238 yorum
3.913,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 3913.70
Lg Xboom Go Pl2 Taşınabilir Bluetoothlu Hoparlör Satıcı: Kurumsal Elektronik
6.439,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 6439.08
LG XBOOM Go PL2 Taşınabilir Bluetoothlu Hoparlör Satıcı: Kurumsal Elektronik
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 7999.00
Lg Xboom Go Pl2 Bluetooth Hoparlör Mavi
Satıcı: ylmzhome
15.963,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 15963.30
Lg Xboom Go Pl2 Bluetooth Hoparlör Sarı
Satıcı: koçlar grup ticaret
16.205,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
5 16205.84
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
TASARIM61 yorum
45 yorum