3.2 (1 oy) / 4 yorum

LG S95TR Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
Uydu Sayısı:
3 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var

LG S95TR Soundbar Fiyatları

LG  S95TR 9.1.5 Kanal 810 W Soundbar

Satıcı: F2GTech

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 33999.00
LG S95TR Soundbar

Satıcı: mediamarkt

38.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 38240.00
LG S95TR.DTURLLK Soundbar

Satıcı: MEDIAMARKT

35.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 35280.00
Lg S95Tr Ev Sinema Sistemi, 810W Soundbar 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 39999.00
LG S95TR 9.1 Kanal 810 W Güçlü Soundbar Modern Tasarım ile Sinema Keyfi

Satıcı: TORAMAN LG SHOP | 18 yorum

36.206,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 36206.00
LG S95TR Soundbar

Satıcı: F2Gtech

38.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 38540.00
LG S95TR 9.1 Kanal 810 W Güçlü Soundbar Modern Tasarım ile Sinema Keyfi

Satıcı: boandbo | 18 yorum

39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 39990.00
LG S95TR Ev Sinema Sistemi,810W,9.1.5 Kanal,Bluetooth 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 39999.00
LG  S95TR 9.1.5 Kanal 810 W Soundbar

Satıcı: Pandora Ticaret

46.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 46499.00
LG S95TR 9.1.5 ch. Kablosuz Dolby Atmoslu Soundbar, Arka Surround Hoparlörler Dahil, Üçlü Yukarı Ateşleme Kanalları, Wow Orkestrası, WOWCAST Dahili (S95TR, 2024)

Satıcı: Veriko

49.999,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 50009.23
Lg Distribütör Garantili Ultra S95tr 9.1.5 Kanal 810W Soundbar

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

56.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 56320.00

LG S95TR Soundbar Fiyat Geçmişi

LG S95TR Soundbar Temel Özellikleri

Var
3 adet
Var

LG S95TR Soundbar Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

LG S95TR Soundbar Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell S70TY modeli eklenmemiş siteye. O da resmi olarak ülkemizde satışta olan yeni modellerden.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI S**** https://www.epey.com/ses-sistemi/lg-s70ty.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Epey kolay gelsin LG XBoom XL9T ürününüde ekleyebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muharrem A***** https://www.epey.com/ses-sistemi/lg-xboom-xl9t.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.