LG SH5A Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
4.1
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

LG SH5A Soundbar Fiyatları

Lg Sh5a 4.1 Kanal Ev Sinema Sistemi

Satıcı: mediamarkt

8.604,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 8604.00
LG SH5A Ev Sinema Sistemi,600W,4.1 Kanal,Bluetooth,HDMI 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 8799.00
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar

Satıcı: MEDIAMARKT

8.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 8820.00
Lg Sh5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 8999.00
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar Modeli ile Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: İzem Grup/ LG Brandshop | 89 yorum

9.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 9075.00
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar Modeli ile Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: Gizerler | 89 yorum

9.750,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 9750.51
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar

Satıcı: Teknosa

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 9799.02
Lg Sh5a 4.1 Kanal Ev Sinema Sistemi

Satıcı: Gizerler

9.967,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9967.20
Lg Sh5a 4.1 Kanal Ev Sinema Sistemi

Satıcı: teknosa | 2 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 9999.00
LG Sh5a 4.1 Kanal 600w Bluetooth Soundbar 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9999.00
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar

Satıcı: TEKNOSA

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 9999.00
LG SH5A 4.1 Kanal 600W Bluetooth Soundbar

Satıcı: TORAMAN LG SHOP

12.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 12950.00
Lg Sh5a 4.1 Kanal 600 W Soundbar +Bluetooth Hoparlör Hediye

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

13.352,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 13352.00

LG SH5A Soundbar Fiyat Geçmişi

LG SH5A Soundbar Temel Özellikleri

Var
4.1
1 adet
Yok
Var

LG SH5A Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 11.9 kg
• Genişlik (Uydu) 990 mm
• Yükseklik (Uydu) 97 mm
• Derinlik (Uydu) 125 mm
• Genişlik (Subwoofer) 191 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 386 mm
• Derinlik (Subwoofer) 318 mm

LG SH5A Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.