Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LG CL65 950W X BOOM Bluetooth Taşınabilir HI-FI Ses Sistemi 1 yorum
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 11899.00
Lg Xboom Cl65 950W 2.2 Kanal Bluetooth Parti Ses Sistemi
12.149,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
2 12149.00
LG CL65 950W X BOOM Bluetooth Taşınabilir HI-FI Ses Sistemi
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 83 yorum
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 13499.00
LG Cl65 950w X Boom Bluetooth Taşınabilir Hı-fı Ses Sistemi Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 13499.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM