Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

LG XBoom RNC7 Müzik Sistemi Fiyatları

Lg Xboom Rnc7 700W Bluetooth Hoparlör Siyah Renkli Parti Hoparlör

Satıcı: TrendShop

11.607,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 11607.20
LG Xboom Rnc7 700W Bluetooth Hoparlör Siyah Renkli Parti Hoparlörü ile Eğlencenizi Artırın

Satıcı: Mavi Sepet | 15 yorum

11.910,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 11910.14
Lg Xboom RNC7 700 W Bluetooth Parti Hoparlörü siyah

Satıcı: mediamarkt | 1 yorum

12.045,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 12045.60
LG Xboom Rnc7 700w Bluetooth Parti Hoparlörü

Satıcı: MEDIAMARKT

12.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12348.00
LG XBOOM RNC7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü 12.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 12399.00
Lg Xboom RNC7 700 W Bluetooth Parti Hoparlörü siyah

Satıcı: galateknoloji

12.557,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 12557.09
Lg Xboom Rnc7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü 12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 12599.00
LG Xboom Rnc7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü

Satıcı: Teknomix

12.762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 12762.00
LG XBOOM RNC7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

12.787,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 12787.08
LG Xboom Rnc7 700W Bluetooth Hoparlör Siyah Renkli Parti Hoparlörü ile Eğlencenizi Artırın

Satıcı: TORAMAN LG SHOP | 15 yorum

12.882,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 12882.80
LG XBOOM RNC7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü

Satıcı: Teknomix

13.142,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 13142.20
LG Xboom Rnc7 700w Bluetooth Parti Hoparlörü 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 13999.00
LG Xboom Rnc7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü

Satıcı: MediaMarkt

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 14000.00
Lg Xboom Rnc7 Bluetooth Hoparlör, 700W Parti Hoparlörü

Satıcı: ylmzhome

23.822,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 23822.50

LG XBoom RNC7 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

LG XBoom RNC7 Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
1 adet
Var
Yok

LG XBoom RNC7 Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Ses & Video Çözücüler Dolby Audio
• Toplam Güç (RMS) 700 W
• Güç (Uydu) 700 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0
• NFC Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 16 kg
• Genişlik (Uydu) 344 mm
• Yükseklik (Uydu) 785 mm
• Derinlik (Uydu) 330 mm

LG XBoom RNC7 Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.