Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

LG XBoom XL7T Müzik Sistemi Fiyatları

LG XBOOM XL7T Karaoke Özellikli Taşınabilir Parti Hoparlörü, 250W, 20 Saat Pil Ömrü 15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 15799.00
LG XBOOM XL7T Bluetooth Hoparlör, 250W Parti Hoparlörü

Satıcı: F2GTech

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 15999.00
Lg Xboomxl7T 250 W Parti Bluetooth Hoparlör (Party Speaker ) Siyah 16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 16199.00
LG XBOOM XL7T 250 W Parti Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: tek-in-tech

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 16199.00
LG XBOOM XL7T 250 W Parti Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: F2Gtech

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 16199.00
LG XBOOM XL7S Bluetooth Hoparlör, 250W Parti Hoparlörü

Satıcı: Amazon.com.tr

16.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 16459
LG Xboom XL7T 250 W Parti Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: F2G_Tech

16.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 16759.00
LG XBOOM XL7T Bluetooth Hoparlör, 250W Parti Hoparlörü

Satıcı: Tek In Tech

17.019,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 17019.08
LG Karaoke Özellikli Taşınabilir Parti Hoparlörü

Satıcı: OnlineMarketing

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 17199.00
LG Xboom XL7T 250W Karaoke Özellikli Taşınabilir Parti Hoparlörü 20 Saat Pil Ömrü Renkli Tasarım

Satıcı: BUĞRA İNTERNET HİZMETLERİ | 8 yorum

17.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 17200.00
LG XBOOMXL7T 250 W Parti Bluetooth Parti Hoparlör (Party Speaker ) Siyah

Satıcı: Teknosa

17.639,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 17639.02
LG Xboom XL7T 250W Karaoke Özellikli Taşınabilir Parti Hoparlörü 20 Saat Pil Ömrü Renkli Tasarım

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 8 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 17999.00
LG XBoom Xl7t Bluetooth Hoparlör 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 17999.00
Lg Xboom Xl7t Bluetooth Hoparlör, 250W Parti Hoparlörü

Satıcı: Teknomix

18.831,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 18831.10

LG XBoom XL7T Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

LG XBoom XL7T Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
2.1
1 adet
Yok
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

LG XBoom XL7T Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 250 W
• Güç (Uydu) 120 W
• Güç (Bas) 130 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 20 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar Harici Mikrofon Gitar

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Turuncu
• Ağırlık 15.5 kg
• Genişlik (Uydu) 310 mm
• Yükseklik (Uydu) 700 mm
• Derinlik (Uydu) 316 mm

LG XBoom XL7T Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.