Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
106 Hz
En Yüksek Frekans:
16 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok

LinkTech BM5 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Linktech Link Tech Bm5 Premium Bluetooth Hoparlör

Satıcı: PLATİNUM PLUS MARKT

674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 674.00
Linktech Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör

Satıcı: Cms Techno Store

735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 735.08
Linktech Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör

Satıcı: Cms Techno Store

735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 735.08
LinkTech Bm5-Tws Mini Ses Topu Siyah Renkli 3W Bass Hoparlör Yüksek Ses Özellikleri

Satıcı: PLATİNUM PLUS MARKT

748,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 748.20
Linktech Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör - Gold

Satıcı: Fecrtoptan

756,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 756.20
Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

773,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 773.80
Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

773,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 773.80
LİNKTECH BM5 Premium Mini Bas Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

835,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 835.34
LİNKTECH BM5 Premium Mini Bas Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

835,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 835.34
Linktech BM5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör Siyah

Satıcı: cepnet bilişim

876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 886
Linktech Bm5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör

Satıcı: cepnet bilişim

876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 876.00
Linktech BM5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör Gold-Altın

Satıcı: fecrtoptan

879,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 889.3
Linktech BM5 Bluetooth Speaker Mini Hoparlör Kırmızı

Satıcı: fecrtoptan

879,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 889.3

LinkTech BM5 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

LinkTech BM5 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
106 Hz
16 KHz
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

LinkTech BM5 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 75 dB
• En Düşük Frekans 106 Hz
• En Yüksek Frekans 16 KHz
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

LinkTech BM5 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.