Toplam Güç (RMS):
3 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
18 Hz

LinkTech BM6 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Linktech Bm6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Yeşil

Satıcı: Fecrtoptan | 17 yorum

756,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 756.20
Linktech Bm6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi

Satıcı: Fecrtoptan | 17 yorum

756,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 756.20
Bm6 Premium Ekstra Bas Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

773,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 773.80
Bm6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

773,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 773.80
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mor

Satıcı: cepnet bilişim

780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 790
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Koza Ebrar

791,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 791.37
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Koza Ebrar

791,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 791.37
Linktech Premium Ekstra Bas Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 816.00
Linktech Bm6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 816.00
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

835,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 835.34
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

835,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 835.34
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: cepnet bilişim

870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 880
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil

Satıcı: cepnet bilişim

870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 sn önce

13 880

LinkTech BM6 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

LinkTech BM6 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

3 W
Yok
1 adet
Yok
Var
18 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

LinkTech BM6 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 85 dB
• En Düşük Frekans 18 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 3 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 4 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

LinkTech BM6 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.