Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
12 KHz

LinkTech M416 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

LinkTech M416 Premium Ipx5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: Karadeniz Bilişim

1.616,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1616.89
Linktech M416 Premium RGB Işıklı IPX5 Sertifikalı Suya Karşı Dayanıklı 30W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: BİZİM TELEKOM

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1499.00
LinkTech M416 Premium Ipx5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: Fecrtoptan

1.616,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1616.89
M416 Premium Ipx5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

1.654,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1654.50
Linktech M416 Premium RGB Işıklı IPX5 Sertifikalı Suya Karşı Dayanıklı 30W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

1.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 1720.00
Linktech M416 Premium Ipx5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Erd Teknolojim

1.729,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 1729.60
Linktech M416 Premium Ipx5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Koza Ebrar

1.729,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 1729.69
M416 Premium IPX5 Sertifikalı Işıklı Tws Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

1.786,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1786.10
Linktech M416 Premium IPX5 Sertifikalı Işıklı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: fecrtoptan

1.880,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1890.1

LinkTech M416 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

LinkTech M416 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
100 Hz
12 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

LinkTech M416 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 12 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

LinkTech M416 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.