Logitech G560 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Logitech G560 Hoparlör Fiyatları

Logitech G560 Lightsync Pc Oyun Hoparlörü, Dts:X Ultra Surround Ses Ve Çalma Tabanlı, Rgb Aydınlatma

Satıcı: AndaGrup

16.224,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 16234.36
Logitech G560 Lightsync Rgb Aydınlatmalı 2.1 Pc Bluetooth Gaming Hoparlör 120W Rms

Satıcı: JetKlik

16.536,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 16536.20
Logitech G560 LightSync RGB Aydınlatmalı 2.1 PC Bluetooth Gaming Hoparlör 120W RMS

Satıcı: JetKlik

16.661,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 16661.44
logitech G560 Lightsync Hoparlör Bilgisayar Oyun Hoparlörü 980-001301

Satıcı: JetKlik

17.547,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17547.69
Logitech G560 LightSync RGB Aydınlatmalı 2.1 PC Bluetooth Gaming Hoparlör 120W RMS

Satıcı: JetKlik

17.475,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 17475.63
Logıtech G560 Bluetooth Hoparlör Lıghtsync Pc Ga 980-00130 1

Satıcı: JetKlik | 13 yorum

17.547,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 17547.69
Logitech G560 980-001301 Lightsync PC Gaming Hoparlör

Satıcı: JetKlik | 7 yorum

17.547,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 17547.69
Logitech G560 Bilgisayar Oyun Hoparlörü Siyah

Satıcı: JetKlik

18.695,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 18695.60
G560 Lightsync Pc Oyun Hoparlörü, Dts:x Ultra Surround Ses ve Çalma Tabanlı, Rgb Aydınlatma

Satıcı: Semira Store

39.864,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 39864.63

Logitech G560 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Logitech G560 Hoparlör Temel Özellikleri

Var
2.1
2 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
40 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Logitech G560 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Ses & Video Çözücüler DTS:X
• Hassasiyet 84 dB
• En Düşük Frekans 40 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 120 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.1
• Bluetooth Mesafesi 25 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 4

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 7.27 kg
• Genişlik (Uydu) 166 mm
• Yükseklik (Uydu) 148 mm
• Derinlik (Uydu) 118 mm
• Genişlik (Subwoofer) 255 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 404 mm
• Derinlik (Subwoofer) 207 mm

Logitech G560 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Logitech G560 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.