Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Logitech S150 Hoparlör Fiyatları

Logıtech 980-000029, S150 1.2w, 1+1, Stereo, Speaker (siyah)

Satıcı: Prime

988,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 988.82
logitech 1.2w Rms 1+1 Hoparlör 980-000029

Satıcı: Nepal Bilişim

1.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1135.00
Logitech S150 980-000029 1+1 1.2W Usb Speaker

Satıcı: nepalbilişim

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 1159.00
Logitech 980-000029 S150 1.2W Siyah 1+1 Hoparlör

Satıcı: Nepal Bilişim

1.251,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1251.30
Logitech S150 USB 2.0 Stereo Hoparlör - Siyah

Satıcı: Nepal Bilişim | 404 yorum

1.263,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1263.87
Logitech S150 1+1 Usb Hoparlör (980-000029)

Satıcı: JetKlik

1.276,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 1276.50
Logitech S150 980-000029 1+1 1.2W USB Speaker

Satıcı: mediamarkt | 12 yorum

1.301,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1301.50
Logitech S150 Kablolu 1+1 Hoparlör

Satıcı: JetKlik

1.313,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1313.60
Logitech S150 980-000029 1+1 1.2W USB Speaker

Satıcı: zmteknoloji

1.318,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1318.34
logitech 1.2w Rms 1+1 Hoparlör 980-000029

Satıcı: JetKlik

1.319,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1319.01
Logitech S150 USB 2.0 Stereo Hoparlör - Siyah

Satıcı: JetKlik | 404 yorum

1.326,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1326.15
LOGITECH S150 USB 2.0 Stereo Hoparlör - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

1.342,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1342.60
Logitech S150 USB 2.0 Stereo Hoparlör - Siyah 1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1369.00
LOGITECH S150 USB 2.0 STEREO HOPARLÖR-SIYAH

2 yorum

1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 1369.00
S150 USB Bluetooh Hoparlör 980-000029 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 1509

Logitech S150 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Logitech S150 Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Yok

Logitech S150 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet
• Uzaktan Kumanda Yok

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 1.2 W
• Güç (Uydu) 1.2 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Darbeye Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Logitech S150 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.