Magicvoice D-015 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Magicvoice D-015 Hoparlör Fiyatları

Magıcvoıce D-015 1+1 Usb Mini Hoparlör - Speaker (2*5 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Aytticarett

381,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 381.70
Magicvoice D-015 1+1 Usb Mini Hoparlör - Speaker (2*5 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Bilmate

401,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 401.60
Magicvoice D-015 1+1 5W Mini Usb Bilgisayar Pc Laptop Hoparlörü

Satıcı: güvenlisepet

409,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 409.11
MagicVoice D-015 1+1 USB Mini Hoparlör - Speaker (2*5 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Yüce Elektronik | 1 yorum

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 429.00
MAGICVOICE D-015 1 + 1 USB MİNİ HOPARLÖR ( 5 WATT*4 OHM )

Satıcı: Arzu Elektronik

448,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 448.73
MAGICVOICE D-015 1+1 USB MİNİ HOPARLÖR - SPEAKER (2*5 WATT - 4 OHM)

Satıcı: AYTTİCARET

518,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 518.14
MAGICVOICE D-015 1 + 1 USB MİNİ HOPARLÖR ( 5 WATT*4 OHM )

Satıcı: Aytticaret

520,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 520.51
MagicVoice D-015 1+1 USB Mini Hoparlör - Speaker (2*5 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

566,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 566.73
MagicVoice D-015 1+1 USB Mini Hoparlör-Speaker (2*5 Watt-4 Ohm)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

531,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 541.68
Magicvoice D-015 1+1 USB Mini Hoparlör - Speaker (2*5 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: dejavubilgisayar

608,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 608.97

Magicvoice D-015 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Magicvoice D-015 Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
Yok
2.0
2 adet
90 Hz
20 KHz

Magicvoice D-015 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Magicvoice D-015 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.