Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet

Magicvoice MV-19294 Hoparlör Fiyatları

Magicvoice Mv-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: Anka Bilgisayar

543,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 543.60
Magicvoice Mv-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: Bilmate

576,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 576.80
MAGICVOICE MV-19294 1+1 USB MİNİ HOPARLÖR (2X3 WATT)

Satıcı: Arzu Elektronik

630,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 630.19
Ayt Magicvoice MV-19294 Mini 1+1 USB Laptop Notebook Hoparlör 2x3 Watt Pc Bilgisayar Yanı Hoparlör

Satıcı: AYTTicarettt | 8 yorum

634,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 634.22
Magicvoice Mv-19294 Mini 1+1 Usb Notebook Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: aytticarettt

687,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 687.89
Ayt Magicvoice MV-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Notebook Hoparlör 2x3 Watt Pc Bilgisayar Yanı Hoparlör

Satıcı: AYTTİCARET

693,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 693.09
MagicVoice MV-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: Kozmonet

712,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 712.00
MagicVoice MV-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

712,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 712.72
Magicvoice Mv-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör 2x3 Watt

Satıcı: ozkose

748,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 748.33
Magicvoice MV-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2x3 Watt)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

787,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 787.95
Magicvoice MV-19294 Mini 1+1 Usb Laptop Hoparlör (2x3 Watt) 739,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 749.21
MAGICVOICE MV-19294 1+1 USB MİNİ HOPARLÖR (2X3 WATT)

Satıcı: Gür Elektronik

803,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 803.20
Magicvoice MV-19294 Mini 1+1 USB Notebook Hoparlör (2x3 Watt)

Satıcı: Antenci | 18 yorum

854,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 854.53

Magicvoice MV-19294 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Magicvoice MV-19294 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet

Magicvoice MV-19294 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet
• Uzaktan Kumanda Var
• Kumanda Tipi Kablolu

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

Magicvoice MV-19294 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.