Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
20 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz

Magicvoice MV-4941 Hoparlör Fiyatları

Magicvoice Mv-4941 Usb Hoparlör Rgb Işıklı Siyah/Mavi-Siyah/Kırmızı (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Anka Bilgisayar

567,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 567.70
Magıcvoıce Mv-4941 2.0 Multımedıa Rgb Işıklı 3 Watt 2 Usb Hoparlör Siyah/Mavi-Siyah/Kırmızı

Satıcı: YÜCE ELEKTRONİK

653,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 653.70
MAGICVOICE MV-4941 2.0 MULTIMEDIA RGB IŞIKLI 3 WATT * 2 USB HOPARLÖR SİYAH/MAVİ-SİYAH/KIRMIZI

Satıcı: Arzu Elektronik

735,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 735.68
Ayt Magicvoice MV-4941 2.0 Multimedia Rgb Işıklı 3 Watt * 2 USB Hoparlör Siyah/kırmızı - Siyah

Satıcı: AYTTicarettt

787,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 787.25
MAGICVOICE MV-4941 2.0 MULTIMEDIA RGB IŞIKLI 3 WATT*2 USB HOPARLÖR SİYAH/MAVİ-SİYAH/KIRMIZI

Satıcı: AYTTİCARET

857,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 857.84
MagicVoice MV-4941 USB Hoparlör Rgb Işıklı Siyah/Mavi-Siyah/Kırmızı (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

910,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 910.91
Magicvoice Mv-4941 Usb Hoparlör Rgb Işıklı Siyah/Mavi-Siyah/Kırmızı (2*3 Watt - 4 Ohm) - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

1.097,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1097.46
MagicVoice MV-4941 USB Hoparlör Rgb Işıklı Siyah/Mavi-Siyah/Kırmızı (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

1.500,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1500.49

Magicvoice MV-4941 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Magicvoice MV-4941 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
20 Hz
18 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Magicvoice MV-4941 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 20 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

Magicvoice MV-4941 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.