Magicvoice T-19 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet

Magicvoice T-19 Hoparlör Fiyatları

Magicvoice T-19 1+1 Usb Pc Mini Hoparlör - Speaker (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Anka Bilgisayar

522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 522.00
Magicvoice T-19 1+1 Usb Pc Mini Hoparlör - Speaker (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Bilmate

580,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 580.10
MagicVoice T-19 1+1 USB Pc Mini Hoparlör - Speaker (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: KısaYol

590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 590.00
MAGICVOICE T-19 1+1 USB PC MİNİ HOPARLÖR (2X3 WATT)

Satıcı: bilmate

599,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 599.45
MAGICVOICE T-19 1+1 USB PC MİNİ HOPARLÖR - SPEAKER (2*3 WATT - 4 OHM)

Satıcı: Bilmate

653,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 653.78
Magicvoice T-19 1+1 Usb Pc Mini Hoparlör (2X3 Watt)

Satıcı: arzuelektronik

677,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 677.04
MagicVoice T-19 1+1 USB Pc Mini Hoparlör - Speaker (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

695,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 695.71
MAGICVOICE T-19 1+1 USB PC MİNİ HOPARLÖR (2X3 WATT)

Satıcı: Arzu Elektronik

704,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 704.25
Magicvoice T-19 1+1 Usb Bilgisayar Pc Yanı Hoparlör 2x3 Watt Ses Sistemi Kolon

Satıcı: AYTTİCARET

711,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 711.63
Trendalibey Magıcvoıce T-19 1+1 USB Pc Mini Hoparlör (2x3 Watt)

Satıcı: AYTTicarettt

717,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 717.67
Magicvoice T-19 1+1 USB Pc Mini Hoparlör - Speaker (2*3 Watt - 4 Ohm)

Satıcı: Arzu Elektronik | 3 yorum

728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 728.00
Magicvoice T-19 1+1 USB Pc Mini Hoparlör-Speaker (2*3 Watt-4 Ohm) 723,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 733.09

Magicvoice T-19 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Magicvoice T-19 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet

Magicvoice T-19 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 65 dB
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Magicvoice T-19 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.