Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
45 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Marshall Acton III BT, Midnight Blue

Satıcı: Amazon.com.tr

16.921,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 16931.24
Marshall Acton Iıı Bt Hoparlör Black Zd.1006004

Satıcı: Nethouse

17.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 17899.00
Marshall Acton III BT Hoparlör Black ZD.1006004

Satıcı: Nethouse

17.991,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 17991.56
Marshall Acton Iıı Bt, Black

Satıcı: NetHouse

18.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 18479.10
Marshall Acton III BT Hoparlör Black 18.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 18669.00
Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör, Midnight

Satıcı: Nethouse

18.991,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 18991.63
Acton III Black BT Hoparlör 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 18999.00
Acton III BT Cream Hoparlör 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 19009
Marshall Acton Iıı Bt Midnight Blue

Satıcı: Nethouse

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 19000.00
Marshall Acton Iıı Bt, Midnight Blue

Satıcı: NetHouse

19.508,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19508.70
Marshall Acton III BT, Krem

Satıcı: Amazon.com.tr

19.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

11 19559
Marshall Acton Iıı Bt, Black - Siyah

Satıcı: UMT TEKNOLOJİ YAZILIM A.Ş | 28 yorum

19.778,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 19778.00
Marshall Acton III BT Hoparlör Black ZD.1006004

Sadece Mobilde

19.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 19910
Marshall Acton III BT Hoparlör - Cream

Sadece Mobilde

19.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 19910
Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: mediamarkt

20.410,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 20410.60
Marshall Acton 3 Bluetooth Hoparlör Siyah 21.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 21349.00
Marshall Acton 3 Bluetooth Hoparlör Krem 21.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

17 21349.00
MARSHALL ACTON III BLUETOOTH HOPARLÖR - SİYAH 21.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

18 21349.00
Marshall Acton Iıı Bt, Cream - Krem

Satıcı: Nethouse | 28 yorum

21.882,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

19 21882.22
Marshall Acton III BT, Brown

Satıcı: Amazon.com.tr

22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

20 22909
Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: teknosa

22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

21 22899.00
Marshall Acton III BT, Black 22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 22899.00
Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Midnight Blue 22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

23 22899.00
Marshall Acton III BT, Midnight Blue

Satıcı: Nethouse

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 22900.00
Marshall Acton Iii Bt Hoparlör Kirli Beyaz

Satıcı: Nethouse

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

25 22900.00
Marshall Acton Iii Bt Hoparlör Siyah

Satıcı: Nethouse

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

26 22900.00
Marshall Acton Iii Bt Cream 38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

27 38999.00

Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
45 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 90 dB
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 60 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Yok
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Kahverengi Krem Lacivert
• Ağırlık 2.85 kg
• Genişlik (Uydu) 260 mm
• Yükseklik (Uydu) 170 mm
• Derinlik (Uydu) 150 mm

Marshall Acton III Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.