Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör (32 saat) Fiyatları

Marshall Emberton Iii Sage Green Zd.1007861 Krem Rengi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 8999.00
Marshall Emberton Iii Sage Green Zd.1007861 Siyah

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 8999.00
Marshall Emberton III Yeşil Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Prime

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 8999.00
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Prime

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 8999.00
Marshall Emberton III BT Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: Amazon.com.tr

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 11009
Marshall Emberton III BT Hoparlör, Sage

Satıcı: Amazon.com.tr

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 11009
Marshall Emberton 3 Sage Bluetooth Hoparlör Yeşil 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 10999.00
Marshall Emberton Iii Bluetooth Hoparlör 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10999.00
Marshall Emberton Iıı Bt Hoparlör, Midnight Blue - Gece Mavisi

Satıcı: MVG Store

11.609,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 11609.14
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: Nethouse

11.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11994.05
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör Midnight

Satıcı: Nethouse

11.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11994.05
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: Nethouse

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 11999.00
Emberton III Black & Brass 2x38W 32+ Saat Çalma Süresi IP67 Suya Dayanıklı True Stereophonic Bluetooth Hoparlör 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 11999.00
Emberton III Midnight Blue Bluetooth Hoparlör 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

14 12009
Marshall Emberton Iıı Bt Hoparlör, Blk

Satıcı: NetHouse

12.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 12319.10
Marshall Emberton Iıı Bt Hoparlör, Midnight Blue

Satıcı: NetHouse

12.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 12319.10
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör, Blk-Brass 12.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 12449.00
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör, Midnight Blue

Sadece Mobilde

12.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

18 12910
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Sadece Mobilde

12.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

19 12910
Marshall Emberton Iıı Bt Hoparlör, Sage

Satıcı: Nethouse | 2 yorum

13.282,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

20 13282.22
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: mediamarkt

13.288,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

21 13288.40
Marshall Emberton III BT Hoparlör, Cream

Satıcı: Amazon.com.tr

13.457,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

22 13467.03
Marshall Emberton III BT Hoparlör, Midnight Blue

Satıcı: MVG Store

13.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 13749.00
Marshall Emberton 3 Bluetooth Hoparlör Siyah 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

24 13899.00
Marshall Emberton 3 Bluetooth Hoparlör Krem 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

25 13899.00
Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknosa

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

26 13899.00
Marshall Emberton III BT Hoparlör, Sage 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 13899.00
Marshall Emberton III Krem BT Hoparlör 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 13899.00
MARSHALL EMBERTON III BLUETOOTH HOPARLÖR BLACK&BRASS 13.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

29 13900.00
MARSHALL EMBERTON III BLUETOOTH HOPARLÖR - MIDNIGHT BLUE 13.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

30 13900.00

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör (32 saat) Fiyat Geçmişi

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör Ürün Ailesi

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör (32 saat) Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör (32 saat) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 87 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 20 W
• Güç (Uydu) 20 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 32 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri Krem
• Ağırlık 670 g
• Genişlik (Uydu) 160 mm
• Yükseklik (Uydu) 77 mm
• Derinlik (Uydu) 68 mm

Marshall Emberton III Bluetooth Hoparlör (32 saat) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.