Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
45 Hz

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Marshall Kilburn Iıı Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

22.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 22842.00
Marshall Kilburn Iıı Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: Nethouse

22.998,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 22998.55
Kilburn III Black Brass Bluetooth Hoparlör 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 23009
Marshall Kilburn Iıı Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: NetHouse

23.618,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 23618.30
Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör, Blk & Brass 23.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 23859.00
Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Sadece Mobilde

23.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 23910
Marshall Kilburn Iıı Bluetooth Hoparlör, Blk&brass

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

26.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 26660.00
Marshall Kilburn III BT Hoparlör, Brown

Satıcı: Amazon.com.tr

27.342,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 27352
Marshall Kilburn III BT Hoparlör, Cream

Satıcı: Amazon.com.tr

27.498,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 27508.24
Marshall Kilburn 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah 27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 27899.00
Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Cream 27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 27899.00
Marshall Kilburn Iıı Bluetooth Hoparlör, Blk&brass

Satıcı: Luxury Audio | 1 yorum

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 27900.00
Marshall Kilburn Iii Bluetooth Hoparlör Blk&Brass Siyah

Satıcı: Nethouse

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 27900.00

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Ürün Ailesi

Marshall Kilburn II Bluetooth Hoparlör 36 W 12.039,14 TL
Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör 50 W 22.842,00 TL

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
45 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 91 dB
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 50 W
• Güç (Uydu) 50 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 50 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Krem
• Ağırlık 2.8 kg
• Genişlik (Uydu) 273 mm
• Yükseklik (Uydu) 169 mm
• Derinlik (Uydu) 150 mm

Marshall Kilburn III Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.