Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Marshall Middleton - Krem

Satıcı: Derastek | 1 yorum

6.763,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 6763.90
Marshall Middleton BT Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: Amazon.com.tr

9.964,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 9974.5
Marshall Zd.1006262 Marshall Middleton Bt, Cream Hoparlör

Satıcı: Inventus Bilgisayar

11.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11880.00
Marshall Zd.1006034 Marshall Middleton Bt, Blk&Brass Hoparlör

Satıcı: Inventus Bilgisayar

11.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11880.00
Marshall Middleton Black And Brass Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: mediamarkt

12.428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 12428.00
Marshall Middleton BT Hoparlör, Blk&Brass - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

12.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 12740.00
MARSHALL Middleton BT Hoparlör, Blk Brass Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: Umay iletişim | 68 yorum

12.899,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 12899.14
Marshall MIDDLETON BLUETOOTH HOPARLÖR BLK&BRASS

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

12.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12996.00
MARSHALL MIDDLETON BLUETOOTH HOPARLÖR BLK&BRASS

1 yorum

12.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 12996.00
Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Siyah Bronz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 12999.00
Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Siyah Bronz

Satıcı: MediaMarkt

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 13000.00

Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
50 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 87 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 60 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 20 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Powerbank Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Krem
• Ağırlık 1.8 kg
• Genişlik (Uydu) 230 mm
• Yükseklik (Uydu) 109 mm
• Derinlik (Uydu) 95 mm

Marshall Middleton Bluetooth Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bashar Profil Resmi

4 yorum

Bashar Merhaba epey yoneticileri. Bu aralar yeni yil oncesi rehavetinden midir, sitede bir tembellik var gibi :) Aradigim pek cok urunu (pek cok sitede satista olmasina ragmen) burada bulamiyorum ya da eksik-yanlis bilgilendirmelerle karsilasiyorum. Marshall Middleton urununun ikincisi su anda satista ama sizin sitenizde halen yok.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Bashar Uyarınız için teşekkürler: https://www.epey.com/ses-sistemi/marshall-middleton-ii.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.