Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
75 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Marshall Willen Ii Brass Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5999.00
Marshall Willen Ii Brass Bluetooth Hoparlör Krem Rengi

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5999.00
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Blk&Brass

Satıcı: Amazon.com.tr

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 6509
Marshall Willen 2 Bluetooth Hoparlör Siyah 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6499.00
Marshall Willen Iı Bluetooth Hoparlör, Black - Siyah

Satıcı: Teknosa | 20 yorum

6.779,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 6779.33
Marshall Willen Iı Bluetooth Hoparlör, Black - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 20 yorum

6.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 6849.00
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Cream

Satıcı: Teknosa

6.849,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 6849.22
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Blk

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6989.00
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör 6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6989.00
Marshall Willen II Krem Bluetooth Hoparlör 6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6989.00
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Cream

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6990.00
MARSHALL WILLEN II BLUETOOTH HOPARLÖR CREAM 6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 6990.00
MARSHALL WILLEN II BLUETOOTH HOPARLÖR - BLK&BRASS 6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 6990.00
Marshall Willen II Black and Brass Bluetooth Hoparlör

Sadece Mobilde

7.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 8000
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Cream

Sadece Mobilde

7.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 8000
Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör, Blk ZD.1006714

Satıcı: Nethouse

8.498,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 8498.70
Willen II Siyah ve Pirinç Bluetooth 5.1 17 Saat Çalma Süresi IP67 Su/Toz Geçirmez Taşınabilir Hoparlör 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 8509
Marshall Willen II Black and Brass Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Nethouse

8.499,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

18 8499.14
Marshall Willen Iı Bluetooth Hoparlör, Blk

Satıcı: NetHouse

8.728,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 8728.70
Marshall Willen II Krem Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Nethouse

8.998,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

20 8998.40
Willen II 17+ Saat Pil Ömrü IP67 Su/Toza Dayanıklı Bluetooth 5.2 Bluetooth Hoparlör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

21 9009
Marshall Willen Iı Bluetooth Hoparlör, Cream

Satıcı: NetHouse

9.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 9239.10

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
75 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 88 dB
• En Düşük Frekans 75 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 17 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 100 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Krem
• Ağırlık 360 g
• Genişlik (Uydu) 100.5 mm
• Yükseklik (Uydu) 100.5 mm
• Derinlik (Uydu) 43.4 mm

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Marshall Willen II Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.