Bağlantı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Midex MXR-1100 Müzik Sistemi Fiyatları

Midex MXR-1100 Taşınabilir Seyyar Mikrofonlu Işıklı Akülü Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: Amazon.com.tr

14.667,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 14677.56
Midex Mxr-1100 Taşınabilir Seyyar Mikrofonlu Işıklı Akülü Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

16.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 16016.00
Midex 1100 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Işıklı Ses Sistemi Mxr-1100 (Bluetooth Kayıt Usb Şarjlı)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

16.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 16016.00
Midex MXR-1200 Taşınabilir Seyyar Mikrofonlu Akülü Ses Sistemi Hoparlör (1200 Watt 15 İNÇ)

Satıcı: Yonka Müzik Market

16.562,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16562.00
Midex Mxr-1100 Taşınabilir Seyyar Mikrofonlu Işıklı Akülü Ses Sistemi Hoparlör (1100 WATT)

Satıcı: Yonka Müzik

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 18200.00
Midex 1100 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Işıklı Ses Sistemi Mxr-1100 (BLUETOOTH KAYIT USB ŞARJLI)

Satıcı: Yonka Müzik

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 18200.00
Midex 1100 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Işıklı Ses Sistemi MXR-1100 (Bluetooth Kayıt Usb Şarjlı)

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 18200.00
Midex MXR-1100 Taşınabilir Seyyar Mikrofonlu Işıklı Akülü Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 18200.00
Midex 1100 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Işıklı Ses Sistemi MXR-1100 (Bluetooth Kayıt Usb Şarjlı) 18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18200.00
Midex MXR-1100HX Taşınabilir Seyyar Portatif 3 Mikrofonlu Işıklı Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: Amazon.com.tr

18.457,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 18467.5
Midex MXR-1100HX Taşınabilir Seyyar Portatif 3 Mikrofonlu Işıklı Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: Yonka Müzik Market

18.833,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 18833.00
Midex MXR-1100HX Taşınabilir Seyyar Portatif 3 Mikrofonlu Işıklı Ses Sistemi Hoparlör (1100 Watt)

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

20.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 20696.00

Midex MXR-1100 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Midex MXR-1100 Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 11 kg
• Genişlik (Uydu) 360 mm
• Yükseklik (Uydu) 600 mm
• Derinlik (Uydu) 330 mm

Midex MXR-1100 Müzik Sistemi İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Midex MXR-1100 Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.