Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Mikado Capella Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Mikado Md-17bt Capella Siyah 10w 1 Rgb Mikrofonlu Transparan/Bt/Tf Kart/Aux/Usb Tws 1800 Mah Bataryalı Speaker

Satıcı: evotech bilgisayar | 12 yorum

1.117,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1117.14
Mikado Md-17bt Capella Siyah 10w 1 Rgb Mikrofonlu Transparan/Bt/Tf Kart/Aux/Usb Tws 1800 Mah Bataryalı Speaker

Satıcı: bykalite

1.017,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 1017.72
Mikado Md-17Bt Capella Siyah 10W 1 Rgb Mikrofonlu Transparan/Bt/Tf Kart/Aux/Usb Tws 1800 Mah Bataryalı Speaker

Satıcı: bykalite

1.040,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 1040.40
Mikado MD-17BT Kablosuz Karaoke Hoparlör Capella Siyah 10W 1 RGB Mikrofonlu Transparan/Bt/TF Kart/Aux/Usb TWS 1800 mAh Bataryalı Speaker 3 Ses Efekti Kablosuz Mikrofon 360° Renkli LED ışık

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

1.299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 1309.9
Mikado Md-17bt Capella Siyah 10w 1 Rgb Mikrofonlu Transparan/Bt/Tf Kart/Aux/Usb Tws 1800 Mah Bataryalı Speaker

Satıcı: Yüzde Yüz Bilişim | 12 yorum

1.315,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 1315.79
MIKADO MD-17BT CAPELLA 10W Taşınabilir USB/AUX/BT/TF RGB Işıklı Transparan 1800 - ALKHBY8840-4

Satıcı: GELALBE

3.042,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3042.64
Mikado Md-17Bt Capella Siyah 10W 1 Rgb Mikrofonlu Transparan/Bt/Tf Kart/Aux/Usb Tws 1800 Mah Bataryalı Speaker

Satıcı: GOLD GLOBAL

3.751,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 3751.00
MIKADO MD-17BT CAPELLA 10W Taşınabilir USB/AUX/BT/TF RGB Işıklı Transparan 1800 - AHBTIE8840-4

Satıcı: ETHAB TİCARET

3.969,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 3969.37

Mikado Capella Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado Capella Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Mikado Capella Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado Capella Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.