Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
En Düşük Frekans:
200 Hz
En Yüksek Frekans:
18 KHz

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-S23 Glare 3Wx2 Siyah Usb 2.0 Rgb Speaker

Satıcı: rotamnet

508,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 508.46
Mikado Md-S23 Glare 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah Usb Rgb Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: Rotamnet

508,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 508.50
Mikado Md-S23 Glare 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah Usb Rgb Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: EGB Elektronik

566,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 566.40
Mikado MD-S23 Glare 3Wx2 Siyah Usb 2.0 Rgb Speaker

Satıcı: TrendStok

595,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 595.20
Mikado MD-S23 GLARE 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah USB RGB Işıklı Gaming Speaker

Satıcı: onlinealisverisyap

604,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 604.77
Mikado MD-S23 GLARE 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah USB RGB Işıklı Gaming Speaker

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

610,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 610.25
Mıkado MD-S23 Glare, 6W, 1+1, Masaüstü, Rgb Aydınlatma, Usb, Siyah Kasa, Speaker

Satıcı: ERDO TİCARET

782,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 782.27
MIKADO MD-S23 GLARE, 6W, 1+1, Masaüstü, RGB Aydınlatma, USB, Siyah Kasa, Speaker

Satıcı: MAESKO

798,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 798.31
Mikado MD-S23 Glare 3WX2 Siyah USB 2.0 Rgb Speaker

Satıcı: MAYQA BİLİŞİM | 9 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 799.00
Mikado MD-S23 GLARE 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah USB RGB Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: MAYQA BİLİŞİM

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 799.00
Mikado MD-S23 GLARE 2.0 Multimedia 3W*2 Siyah USB RGB Işıklı Gaming Speaker Hoparlör

Satıcı: Segment Store

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 799.00
MIKADO MD-S23 GLARE 6W 1+1 Masaüstü RGB Aydınlatma USB Siyah Kasa Speaker(1923) - SOL2049-5241

Satıcı: Solmazlar Online

1.296,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1296.05

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
200 Hz
18 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 200 Hz
• En Yüksek Frekans 18 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik (Uydu) 84 mm
• Yükseklik (Uydu) 128 mm
• Derinlik (Uydu) 75 mm

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Mikado Glare MD-S23 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.