Mikado MD-176 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Mikado MD-176 Hoparlör Fiyatları

Mikado MD-176 2.0 3W-2 Siyah RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 629.10
Mıkado Md-176 2.0 3w 2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5mm Usb 5v

Satıcı: cozumteknikbilisim

657,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 657.06
Mikado Md-176 2.0 3W*2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5Mm Usb 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: EGB Elektronik

664,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 664.80
Mikado Md-176 2.0 3W*2 Siyah Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5Mm Usb 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: EGB Elektronik

664,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 664.80
Mikado MD-176 2.0 3W*2 Siyah Rgb Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: öz-ka gsm ve teknoloji magazaları | 19 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 699.00
Mikado MD-176 2.0 3W*2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: Segment Store | 19 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 699.00
Mıkado Md-176 2.0 3w 2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5mm Usb 5v

Satıcı: evotechbilgisayar

844,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 844.12
Mikado MD-176 2.0 3W-2 Siyah RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: Smallman

878,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 878.57
Mikado MD-176 2.0 3W*2 Beyaz RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: Evotech Bilgisayar

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 899.00

Mikado MD-176 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-176 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
45 Hz
En Yüksek Frekans:
16 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-176 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 16 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Bağlantı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Ağırlık 320 g
• Genişlik (Uydu) 84 mm
• Yükseklik (Uydu) 79 mm
• Derinlik (Uydu) 65 mm

Mikado MD-176 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.