Mikado MD-178 Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok

Mikado MD-178 Hoparlör Fiyatları

Mıkado Md-178, 6w, 1+1, Masaüstü, Rgb Aydınlatma, Usb, Siyah Kasa, Speaker

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

637,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 637.50
Mikado Md-178 2.0 3w-2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5mm Usb 5v Speaker Hoparlör

Satıcı: cozumteknikbilisim

696,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 696.57
Mikado Md-178 2.0 3w-2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5mm Usb 5v Speaker Hoparlör

Satıcı: özkagsm

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 697.50
Mikado Hoparlör Speaker Usb 1+1 3W*2 Rgb Aydınlatmalı MD-178 Siyah

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

712,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 712.50
Mikado MD-178 2.0 3W-2 Beyaz RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

704,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 704.65
Mikado MD-178 2.0 3W*2 Siyah Rgb Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: öz-ka gsm ve teknoloji magazaları | 29 yorum

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 750.00
Mikado Md-178 2.0 3W*2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5Mm Usb 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: EGB Elektronik

768,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 768.40
Mikado MD-178 2.0 3W*2 Siyah Rgb Aydınlatmalı USB + 3.5mm USB 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: Hepsiburada | 29 yorum

780,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 780.46
Mikado Md-178 2.0 3W-2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5Mm Usb 5V Speaker Hoparlör

Satıcı: Smallman

817,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 817.30
Mikado Hoparlör Speaker Usb 1+1 3W*2 Rgb Aydınlatmalı MD-178 Siyah

Satıcı: Segment Store

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 849.00
Mikado Md-178 2.0 3W*2 RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm 5V Hoparlör Beyaz 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 909
Mikado Md-178 2.0 3W*2 Siyah RGB Aydınlatmalı USB + 3.5mm 5V Hoparlör 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 909

Mikado MD-178 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Mikado MD-178 Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet
Yok
En Düşük Frekans:
45 Hz
En Yüksek Frekans:
16 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-178 Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 16 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Bağlantı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Ağırlık 460 g
• Genişlik (Uydu) 73 mm
• Yükseklik (Uydu) 118 mm
• Derinlik (Uydu) 83 mm

Mikado MD-178 Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Mikado MD-178 Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.