Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
2.1
Uydu Sayısı:
2 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi Fiyatları

Mikado MD-370BT 2+1 38W Siyah Bt/aux/usb/fm/led Işıklı Multimedia Speaker

Satıcı: Segment Store | 16 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2999.00
Mikado Md-370Bt 2+1 38W Siyah Işıklı Multımedıa Speaker - 36903

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2789.10
Mikado MD-370BT 38W Siyah BT/AUX/USB/FM/LED Işıklı Multimedia Speaker 2+1 Ses Sistemi

Satıcı: Segment Store

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2999.00
SES SİSTEMİ 2+1 38W BT/USB/FM/AUX RGB LEDLİ MİKADO MD-370BT

Satıcı: 7 Kat

3.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3049.00
Mikado MD-370BT 2+1 38W Siyah Bt/aux/usb/fm/led Işıklı Multimedia Speaker

Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum

3.157,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 3157.88
Mikado Md-370Bt 2+1 38W Siyah Bt-Aux-Usb-Fm-Led Işıklı Multimedia Speaker

Satıcı: ONMARKTR

3.391,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3391.40
Mikado MD-370BT 38W Siyah BT/AUX/USB/FM/LED Işıklı Multimedia Speaker 2+1 Ses Sistemi

Satıcı: Gür Elektronik

4.089,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4089.23
Mikado MD-370BT 38W Siyah BT/AUX/USB/FM/LED Işıklı Multimedia Speaker 2+1 Ses Sistemi

Satıcı: Garaj Dünyası

4.318,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 4328
Mikado Md-370Bt 2+1 38W Siyah Bt-Aux-Usb-Fm-Led Işıklı Multimedia Speaker

Satıcı: AYTTİCARET

4.566,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 4566.90

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Var
2.1
2 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
40 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 70 dB
• En Düşük Frekans 40 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 38 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD RCA

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Mikado MD-370BT Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.